Dvere

Dvere sú vstupom do každej miestnosti. Sú výrazným prvkom zariadenia interiéru. Okrem uzatvorenia priestoru, výrazne ovplyvnia finálny vzhľad. V prípade, že je v miestnosti viac dverí, mali by spolu ladiť. Ponúkame široký výber rôznych materiálov, dekorov a tvarov dverí. Taktiež máme široký výber kľučiek, ktoré si viete dopasovať k daným dverám.

Zistite viac
Dvere
Vstavané skrine

Vstavané skrine

Vstavané skrine sú praktické, elegantné a sú najlepším riešením úložného priestoru. Vďaka posuvným dverám sa stávajú pekným dizajnovým prvkom. Ponúkame Vám na výber niekoľko sektorov a dverí, z ktorých si môžete zložiť svoju vstavanú skriňu.

Zistite viac

Kancelársky nábytok

Základom každej pracovne je nábytok, ktorý musí byť praktický a funkčný. Komfort na pracovisku zvyšuje efektivitu a kvalitu práce. Vyrobíme Vám pracovňu, ktorá bude spĺňať požadovaný komfort a pohodlie.

Zistite viac
Kancelársky nábytok
Kuchyne

Kuchyne

Z našich dlhoročných skúsenosti Vám vieme vyskladať krásny a fungujúci priestor, ktorý splní Vaše očakávanie. Vďaka moderným materiálom a doplnkom maximálne využijeme každé voľné miesto. V našej ponuke máte veľký výber z rôznych materiálov, dvierok, kovania a farieb.

Zistite viac

Nábytok

V tejto kategórií sa nachádza všetok nábytok, ktorý nie je zaradený do predošlých kategórií ( postele, stolíky, skrinky, botníky, schody... ) . Pri výbere takého nábytku je dôležité dbať na úložný priestor, vybrať vhodný materiál, ktorý ladí so zvyškom nábytku.

Zistite viac
Nábytok